KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10257292
nr 1025 7292
Färgetsning
signerad, Kungstornen, motivet: 20x15
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:05:54
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
14 mar